[ fiкяiмiи iиcє güℓü ]


Çapkın! Türk erkeklerinin aldatma denemeleri neden hep hüsranla sonuçlanır hiç düşündün mü sayın okuyan. Tabii ki cevval Türk kadınının zekası, ön görüsü, daha da önemlisi araştırmacı kişiliği sayesinde.

Ben ve araştırmacı kişiliğim, tam techizatlı kameramanım günlükle birlikte kamuoyunu bilgi yağmurunda yıkamak babında,  yine bir kıyak yaptık ve "Koca kişisi bir halt karıştırmaya kalkarsa nasıl yakalanır, anasından emdiği süt burnandan nasıl fitil fitil getirilir ve dahi sürüm sürüm süründürülür" konulu bir yazı dizisi hazırladık. Buyrun burdan okuyun.

Ava giden çaylak çapkın öncelikle kendi doğal ortamı dışında önizlenir. Bunlar bi bakımlara girmelere, bi kılına kılçığına dikkat etmelere başladı mıydı anla ki bi b.k yiyor benim sevgili hemcinsim. Hemen kolları sıva, üstüne paltonu giy, kafana şapkanı, gözüne gözlüğünü tak, eline büyütecini al ve başla takibe. Yürü be yavrum,  Şerlokum yürüüü...

Telefonunu kurcalayabiliyorsan işin kolay zaten. Bu saftrikler mutlaka birşeyleri silmeyi unutacaklardır. Şifre mi koymuş. Yılma. Ya birinizin doğum tarihidir, ya da 1234. Ne olacaktı ya, davinci nin şifresi mi.? Değişik bişey yapsa kendi unutacak camış b.ku kafalı.

Heee, baktın yavru uyanık çıktı ve şifreyi çözemedin. Yine de yılma, bu sefer de mail adresine musallat ol. Mail şifresi kırmak kolaydır. Güvenlik sorusu ilkokul öğretmeninin adıdır çoklukla. Bilmiyorsan ara anasından öğren.

Maili de temiz çıktıysa, sosyal medya hesaplarına dadan. Gönderilerini kim sıklıkla beğeniyor. Gülücükler, emojiler hangi mecralardan yağıyor takipte ol. O s.rtük mutlaka bi yerde açık verecek. Zeki kadınsın sen, bulacaksın dayan.

Yine mi bir şey çıkmadı. Hala mı yakalanmadı senin embesil.  E o zaman daha ne istiyon sayın okur. Melek gibi adam bulmuşsun, kıymetini bil. Diyeceğimi bekliyorsan çok yanılıyorsun.

Bekle hele bekleee... Daha bitmedi. Bir sonraki bölümü bekle...

Hadi kal sağlıcakla sayın okuyan...